Najważniejsze trendy wiosna/lato 2019

05.12.2018

 

 

Co będzie modne w sezonie wiosna/lato 2019?

 

Konsumencki apetyt na biżuterię nadal ustępuje możliwościom modnych kolorów. Sezon wiosna-lato 2019 jak każdy inny będzie miał różne oblicza. Ciepłe, a zarazem mocne kolory będą rezonować ekspresją i politycznym naładowaniem obecnych czasów. Pastele również będą na czasie, ponieważ one nigdy nie wychodzą z mody. Będą żyły dzięki stylistyce „od stóp do głów”. Jakie trendy kolorystyczne będą wpływać na rynek odzieży damskiej w sezonie wiosna-lato 2019?

Kilka chwil po dotarciu do Krainy Oz, Dorotka otwiera oczy i podziwia otaczający ją wielobarwny świat. Następnie w swoich rubinowych pantofelkach podąża żółtym szlakiem i dociera do Szmaragdowego Miasta. Te żywe kolory zapadły nam w pamięć i nie wiemy dlaczego, ale kojarzą nam się z podróżą i eksplorowaniem tego co nieznane, a w tym przypadku z odkrywaniem nowych barw i trendów nadchodzących sezonów.

 

Nie musimy jednak przenosić się do odległej krainy, żeby doświadczyć tego wszystkiego co przygotowali dla nas projektanci. Z pomocą przychodzi globalna sieć specjalistów. To oni analizują wybieg, modę uliczną, wschodzących projektantów i popkulturę. To oni tworzą przejrzystą historię, która napędza sukces komercyjny. Myślimy że nie jest za wcześnie żeby zainspirować się kolorami prosto z wybiegów. Przedstawiamy raport WGSN i tym samym najmodniejsze kolory na sezon wiosna-lato w sektorze odzieży damskiej i przenosimy się do 2019 rok

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl